פורת מתכות גדרות אלומיניום

חייגו עכשיו:
08-6754561

פרגולות אלומיניום לגינה: פתרון הצללה ללא הגבלה

בעלי בתים פרטיים וגם עסקים רבים מעוניינים להצל על המרפסת והגינה שלהם בקיץ, אבל מרבית פתרונות ההצללה הזמינים כיום מוגבלים בשטח ההצללה שלהם.

אחד מהפתרונות האפשריים הן פרגולות אלומיניום לגינה. האלומיניום, אשר מרכיב את השלד שלהן, הוא חומר קל משקל שאינו מחליד והגג שלהן בנוי מחומרים פלסטיים שונים. לפיכך, לפרגולות אלו יש מספר יתרונות מרכזיים הקשורים הן לשטח ההצללה והן למאפיינים אחרים:

1.קל מאוד לטפל בהן ולנקות אותן בניגוד לפרגולות עם גגות מחומרים אחרים שעשויים להתבלות עם הזמן (לדוגמה, מענפי במבוק).

2.מכיוון שהאלומיניום הוא חומר קל, הן הרבה פחות מוגבלות בשטח ההצללה וניתן להצל באמצעותן הן על המרפסת והן על הגינה או החצר.

3.פרגולה אלומיניום לגינה לא חייבת בהכרח להישען על קיר וחלק מהדגמים קיימים בתצורות הנשענות על ארבעה עמודים.

4.יתרון נוסף ואולי לא פחות משמעותי הנובע מהקודם הוא שקל לחבר מספר פרגולות יחדיו וכך ליצור מעין תקרה עליונה לשטחים נרחבים, אפילו בתי אירוח גדולים ומתקנים כגון ברכות בבתי מלון. את התקרה הזו אפשר לחבר עם פאנלים או סוככים מעוצבים למרפסת כדי ליצור סגירת חורף אפילו לחצר או גינה גדולה.

פרגולות אלומיניום בעיצוב מותאם אישית

עוד אספקט שאי אפשר להתעלם ממנו הוא העיצוב של הפרגולה, במיוחד אם מדובר בגינה אשר בנויה בסגנון מסוים (ים תיכונית, יפנית וכו'). האלומיניום הוא חומר שקל יחסית לעצב אותו. לדוגמה, בצורת קשת, בשיפועים ישרים או בגרסה השטוחה הקלאסית.

גם עם הצבעים של השלד והגג ניתן לשחק, אך רצוי מאוד להחליט על כך מראש מכיוון שהצביעה של השלד בתנור היא זו אשר מעניקה לאלומיניום את תכונות האל חלד שלו.

מתאימות לכל עונה

במרבית פרגולות האלומיניום המודרניות משולב גם מעגל חשמלי האחראי על פתיחת הגג. אם הגג עשוי מרפרפות, ניתן לקבוע את זווית הפתיחה שלהן. אם הוא מחולק בצורה אחרת, בדרך כלל ניתן לפתוח או לסגור אותו באמצעות קיפול של יריעות הפלסטיק הגמישות ממנו הוא עשוי.

באופן זה, ניתן להצל על החצר בצורה מושלמת גם בימי הקיץ החמים וגם להגן מהגשם בימים הסוערים יותר (רצוי גם להתקין מרזב לאיסוף מי הגשמים). בשאר הימים אפשר לקבוע את מידת החדירה של קרני השמש על פי ההעדפות האישיות.

עוד "בונוס" של המעגל החשמלי טמון ביכולת להתאים את התאורה לרצונות של המשתמש. בפרגולות הפשוטות ביותר מדובר בנורות LED בגוון אחיד, אך ישנן גם פרגולות שבהן ניתן להתקין תאורה מתחלפת ליצירת אפקט מיוחד.

הן הסגירה של הגג והן השליטה בנורות נעשות באמצעות מתג חשמלי או אפילו בשלט רחוק.

לסיכום, פרגולת אלומיניום לגינה מהווה פתרון משתלם עבור מי שמחפש פתרון הצללה חדשני למרפסת או לגינה. היא מסוגלת לכסות שטחים גדולים יחסית, כמעט ואינה דורשת טיפול והמראה הייחודי שלה מתאים לכל סגנון קיים.

למידע נוסף ראו גם: קבלן אלומיניום