פורת מתכות גדרות אלומיניום

חייגו עכשיו:
08-6754561

הגדר שבחזית ביתכם מהווה למעשה את כרטיס הביקור אל מעונכם. לכן בחירה נכונה של גדר תשקף את הלך הרוח שלכם. הגדר נותנת את הטון לגבי האווירה השוכנת  בביתכם ועל השכנים הסובבים אתכם – משום כך מוטב שהבחירה תהיה עיצובית, חדשנית, אסתטית ומין חומר הגלם הטוב ביותר שנמצא בשוק.

כאשר אנו בונים בית, קיימת חשיבות רבה לבחירת גדרות שיתאימו לצרכינו השונים. גדרות מייצגות את המפגש בינינו לבין העולם. בחירת גדר נכונה כוללת בתוכה מס' רב של פרמטרים שאותם יש להביא בחשבון- כגון: חומר עמיד, מיקום, צבע שלא מאבד מאיכותו ולא מתלכלך במהרה, העיצוב שקולע לטעמכם ואת הגובה הרצוי. לרוב אנו מביאים לידי ביטוי את נטיות לבנו ואת סגנוננו באמצעות בחירות עיצוביות שונות, ומתוך כך- גם על ידי בחירת הגדר אשר מקיפה את הבית ונראת לעיניי כל עוד לפני הכניסה אל שטח הבית עצמו. כיוון שרוב בעלי הבתים הפרטיים מבלים זמן רב בגינת הבית בארוחות משפחתיות, קריאת ספר בשעות אחר הצהריים או אפילו רק לרגע בחטף ביציאה אל העבודה – חשוב שמה שתראו יימצא חן בעיניכם וישתלב בהרמוניה עם הרקע.

התאמה לחוץ וגם לפנים

כאשר אנו חיים בבית אשר אחד מיתרונותיו הגדולים הינה נוכחותה של גינה, יש לשים גם אליה דגש. מכיוון שאחרי הכל, מדובר במרחבנו הפרטי, אנו יכולים לעצבו לפי טעמנו האישי. גדרות שונות מאפשרות אווירות שונות, ובחירה נכונה תשתלב באופן טבעי ומתאים עם הגינה שלכם. גדרות עץ ופלסטיק היוו בעבר את  הבחירה המסורתית, וככל שחולף הזמן אנו רואים יותר ויותר אנשים המעדיפים לשדרג ולהחליף לגדרות מתכת.

* אין לשכוח שלגדר מטרה פרקטית מובהקת, והיא מספקת הגנה על יושבי הבית ומקשה על יציאה בלתי מבוקרת של ילדים ובעלי חיים.

לגדרות האלומיניום שאנו מייצרים יתרונות רבים והבולט מבינהם הוא היכולת לשלב חוזק ועיצוב מודרני יחדיו, המעניק למוצר המוגמר אורח חיים רב ומגע אומנותי ייחודי. יכולות העיצוב בחברתנו, "פורת מתכות בע"מ" הינן גדולות ומגוונות. הדגמים אשר מיוצרים אצלנו עוצבו בסגנונות שונים, כך שכל אדם יוכל למצוא את הדבר הקולע לטעמו. במפעל מגוון של צבעים, גדלים ואורכים- כך שאנו ערבים לכך שתצאו מרוצים.

לחצו כאן למידע נוסף על חפצי נוי לגינה

Call Now Button
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן