פורת מתכות גדרות אלומיניום

חייגו עכשיו:
08-6754561

גדרות אלומיניום – שלבים אנכיים

בפורת מתכות תמצאו מגוון של גדרות אלומיניום העשויות משלבים אנכיים או פסים.
היתרון בגדרות אלומיניום עם שלבים אנכיים הוא שהם קלים להתקנה עצמית משום ששלבי הגדר הם בעלי משקל נמוך יותר מאשר גדרות אלומיניום בדגם פסים.

בחר דגם גדר אלומיניום שלבים שמתאים לך

בפורת מתכות תוכל למצוא מספר דגמי גדרות אלומיניום עם שלבים אנכיים. להלן פירוט גדרות האלומיניום בדגמי שלבים.
בלחיצה על התמונה תועבר לפירוט מחיר הגדר (מחירון גדרות אלומיניום דגם שלבים ניתן לראות גם כאן).

למה כדאי להתקין בחצר גדרות?

היום כשאנחנו מוצאים עצמנו חשופים כמעט בכל תחום בחיינו, אנחנו דואגים להקיף עצמנו בהגנות רבות מפני פלישה לא רצויה ואף מסוכנת.
אנו מתקינים בביתנו, מערכות הגנה מתוחכמות באינטרנט, ועד מערכות הגנה ביתיות הכוללות מערך מצלמות משוכלל המחובר למוקד.
ביתנו הוא מבצרנו, ההגנה על ביתנו הכרחית להמשך חיינו ופעילותנו באופן בריא ושלם ומייצרת תחושת פרטיות ובטחון. אנחנו גם לא

גדרות אלומיניום

 כיום הדרך הבסיסית והיעילה ביותר להגנה על הבית היא גדרות אלומיניום, שהוא חומר אצילי, מאוד עיצובי ומיוחד. קיימים סוגים רבים של גדרות אלומיניום שלבים אנכיים, במגוון של גדלים ועיצובים.
אפשר לראות אותם סביב מבני ציבור רבים, בתים משותפים ובתים פרטיים. גדרות יפות ומעוצבות המשתלבות באופן הומוגני במבנה אותו הן מקיפות.

 גדרות אלומיניום שלבים אנכיים, הן מהגדרות המומלצות, אותן מתקינים סביב הבית בהתאם לתנאי השטח, תוך התייחסות רבה אל מאפייני הבית ואל סגנון העיצוב שלו כשהן משלבות בטחון עם איכות ומראה אסתטי.

גדרות אלומיניום – חזק ואצילי

 כל גדרות המתכת ובכללן גדרות  אלומיניום שלבים אנכיים מותאמים לשינויי מזג האוויר. הן עומדות בכבוד בחום ובקור משום שאלומיניום הוא חומר שאינו מחליד ואינו מעלה קורוזיה. זהו חומר אצילי שגם נראה מעולה ולכן הגדרות מאוד אלגנטיות ויוקרתיות.

סוגי גדרות מתכת

היום ניתן לראות דגמים שונים של גדרות מתכת. במרחב הציבורי, סביב פארקים וסביב מוסדות חינוך נמצא את הדגמים המוסדיים הנפוצים.
אך הגדרות המקיפות את ביתנו ומקבלות את פנינו בעת שאנחנו חוזרים הביתה, אם זה בשובנו מהעבודה, מבית הספר,מחוגים,לא חייבות ולא צריכות להיות חד גוניות, אפורות ומשעממות.

גדרות מעוצבות

היום ניתן לבחור מתוך היצע גדול של גדרות, בכל מקום בו רוצים להפגין עיצוב וגם להשתמש בחומר אצילי. הוא אידיאלי להצבה בבבתים ודירות בסמוך לים משום שהאלומיניום אינו מושפע אף ממלח, שכידוע גורם לקורוזיה להרבה מאוד סוגים של מתכות ואף לחלודה.
בשילוב דק בחצר או הקמת גינה צבעונית, גדרות אלומיניום הן הבחירה הנכונה ביותר.

Call Now Button
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן