פורת מתכות גדרות אלומיניום

חייגו עכשיו:
08-6754561

החלטתם שאתם צריכים גדר לחצר? מעולה.

עכשיו השאלה היא, איזו גדר כדאי לכם להתקין? גדר פלסטיק, עץ, ברזל או גדר מאלומיניום? בכתבה הבאה תבינו למה גדר אלומיניום היא הבחירה הטובה ביותר שלכם עבור גדר לחצר הבית שלכם. ובתחתית הכתבה תמצאו, פירוט לגביי מחירי גדרות מאלומיניום.

גדר אלומיניום תתאים לתנאי סביבה שונים

גדרות אלומיניום ניתן לעצב בדגמים שונים ומגוונים בצבעים בסגנון, גבהים שונים, מרקם שונה, ובאופן שיתאים כמעט לכל סוג שונה של סביבה. אפשרויות העיצוב באלומיניום הם רבות ומגוונות. צריכים גדר שטוחה או גדר עם זיזים בולטים להגברת הבטיחות, לשטח משופע ניתן ליצור בקלות יחסית גדר עם גובה משתנה ועוד אפשרויות רבות ומגוונות. אם אתם צריכים גדר בתנאי סביבה לא שגרתיים, סביר להניח שבחירת גדר לגינה מאלומיניום תתן לכם את המענה המבוקש.

גדרות אלומיניום הן אופציה זולה יותר

אלומיניום הוא חומר זול יותר מאשר עץ או ברזל ועם זאת לגדרות אלומיניום יש מראה איכותי שלא נופל מהמראה של גדרות מברזל או עץ. גדרות אלומיניום קלים יותר לייצור, עיבוד, אחסנה, הובלה והתקנה, כל אלה משפיעים על המחיר הסופי שתשלמו עבור גדר הגינה שלכם. גדרות אלומיניום הם זולים יותר לתחזוק מאשר גדרות גינה מעץ. גדר גינה מאלומיניום זו השקעה לטווח ארוך במראה הגינה שלכם.

גדרות גינה מאלומיניום הן עמידות יותר

אלומיניום הוא חומר שאינו רגיש לקורזיה כמו ברזל או לבלאי של ריקבון כמו עץ או קרינה כמו גדר מפלסטיק. כאשר אתה בוחר בגדר גינה מאלומיניום אתה לא צריך לדאוג מפני לחות, גשם, קרינת שמש חזקה, טרמיטים או נמלים. גדר אלומיניום היא מספיק עמידה בכדי לעמוד בהצלחה בכל תנאי מזג אוויר.

גדרות אלומיניום דורשים תחזוקה מינימלית

בגדרות עץ או ברזל הצבע מתקלף ויש צורך בצביעה נוספת, גדרות אלומיניום לעומת זאת, לא דורשים צביעה חוזרת לתחזוקה. טכניקת הצביעה באלומיניום היא כזו שמלחימה את הצבע בחוזקה אל המתכת. בגדרות אלומיניום כל מה שצריך זה רק לנקות את הגדר מידי פעם אם מעוניינים להמשיך לקבל את המראה הנקי והחלק.

גדרות אלומיניום בטיחותיים יותר

בדרך כלל משתמשים בגדרות אלומיניום מסיבות של שימושיות ולכן יש חשיבות רבה לתכונות של בטיחות ואמינות. לדוגמה אם הגדר משמשת בכדי לתחום אזור עבור ילדים או חיות המחמד בגינה, כמו לדוגמה לתחום בריכת שחיה כך שהילדים לא יפלו לתוכה בטעות. גדר אלומיניום היא פתרון יעיל ובטיחותי עבור מצבים שכאלה, הרבה יותר מגדרות עץ או פלסטיק.

התאמה מלאה למשטחים משופעים

אם גינת ביתך נמצאת בשטח משופע, זה לא דבר פשוט להתאים את הגדר כך שתשמור על גובה סופי אחיד ועם זאת, הגדר תשתלב עם משטח ההתקנה. הקלות שבה ניתן לעבוד עם אלומיניום והאפשרויות המגוונות לייצור מקטעי אלומיניום במגוון של גדלים, מאפשרים התאמה קלה ומושלמת לתנאי סביבה עם שיפועים משתנים.

מראה יפה יותר

מגוון הצבעים והדגמים שניתן ליצור באלומיניום מאפשר לך להתאים את הגדר המושלמת לגינה שלך. גדר אלומיניום יכולה להיות בעלת מראה כבד ואלגנטי כמו גדר ברזל מבלי לשלם מחיר יקר עבור רכישה ותחזוקה. ניתן ליצור גדר מאלומיניום שתהיה בעלת מראה חלק ונקי מבלי ברגים בולטים ומכוערים.

גדרות אלומיניום לגינה מבית פורת מתכות

בפורת מתכות אנו עוסקים בייצור של גדרות אלומיניום להרכבה עצמית. אנו מקפידים ליצור מוצרי אלומיניום מאלומיניום איכותי, המבטיח את עמידות המוצר לאורך זמן רב. גדרות האלומיניום מגיעות במבחר דגמים חדשניים ומרהיבים. כנסו לקטלוג גדרות האלומיניום שלנו ובחרו בדגם שמתאים לגינה שלכם. המחירים עבור דגמי גדרות שלבים מתחילים מ-129 ש"ח למטר (כנסו למחירון גדרות אלומיניום משלבים).
Call Now Button
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן