פורת מתכות גדרות אלומיניום

חייגו עכשיו:
08-6754561

בית הוא מקום המפלט שלנו, ממנו אנחנו יוצאים בכל בוקר ואליו אנחנו מצפים לשוב בסופו של כל יום. גדר מספקת מעטפת ביטחון והגנה לבית שלכם כדי שתרגישו בבית באופן טבעי ונטול חששות. היא מאפשרת לכם תנאי פרטיות ואינטימיות, מקשה ומונעת על פורצים ושודדים להפר את שלוותכם ואפילו יכולה לספק נגיעה עיצובית שתתרום למראה הבית. ישנם סוגים רבים של גדרות, עליהם ניתן מענה קצר ומספק במדריך הבא.

סוגי הגדרות

גדרות הן האלמנט הראשון הנגלה בכניסה לביתכם, ולכן אתם לא חייבים להתפשר על גדרות כעורות ובטיחותיות. קיימים היום סוגים רבים של גדרות מהן ניתן לבחור:

  • גדרות אטומות – גדרות מועמדות על בטון או על קרקע. הן עשויות מסורגים אטומים לחלוטין (בשונה מגדרות סורגים שאינן אטומות באופן מלא) ובכך מאפשרות בטיחות מלאה, לילדכם (הם אינם יכולים להיתקע בין הסורגים) ולכם. פרטיותכם נשמרת באופן מלא בשל האטימות המונעת הצצות.
  • גדרות אלומיניום – אלומיניום נחשב לאחד מהמתכות הטובות והעמידות ביותר, הוא בעל נפח משקל קטן, עמיד בפני חמצון וחלודה וחזק. גדרות אלומיניום נחשבות לגדרות המתכת האיכותיות והעמידות ביותר, והן קלות מאוד להרכבה, גם באופן עצמי.
  • גדרות אלומיניום בעיצוב אישי – אם אתם לא רוצים להתפשר על הבטיחות שלכם, או על הדקורטיביות של הבית, תוכלו לבחור לעצב את גדרות האלומיניום באופן אישי כאוות רצונכם.
  • גדרות בשילוב זכוכית – גדרות מתכת (ברזל או אלומיניום) משולבות בזכוכית מאפשרות לכם ליהנות מגדרות חזקות, בטיחותיות, בלתי שבירות (בשל המתכת) ומפוארות לחלוטין.
  • גדרות עץ – משוות לבית שלכם את המראה המפואר מהסרטים, אך הן יקרות יותר ואינן קלות במיוחד לתחזוקה או עמידות בפני תנאי מזג אוויר קשים.

איך בוחרים גדרות?

כאשר אתם מעוניינים לרכוש גדר לביתכם, חשוב שתעשו זאת מחברה מוכרת ובעלת מוניטין. זכרו שעם ביטחון לא לוקחים סיכונים, לכן חשוב שהגדרות יהיו עשויות מחומרים עמידים, חזקים שיישמרו לכם לאורך זמן. ערכו סקר שוק וחפשו המלצות מהימנות מצד צרכנים מרוצים. אם מכרים קרובים או בני משפחה כבר גידרו את הבית, התייעצו עמם ובדקו עד כמה הם מרוצים. זו תמונת המצב המהימנה ביותר אותה תוכלו לקבל.

לחצו כאן לפרטים נוספים על גדר

Call Now Button
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן