פורת מתכות גדרות אלומיניום

חייגו עכשיו:
08-6754561

מעבר לנראות הבית שלכם מבחוץ, ולרושם שהוא עושה, גדר ושער טובים מעניקים גם פרטיות ותחושת בטחון אישי, שאין לה תחליף. בחירה בפתרון הנכון, מעוצב ובנוי כהלכה, תענה על הצרכים האלה.

יותר ויותר בתים פרטיים בישראל מוקפים היום בגדרות ואפילו בחומות יחסית גבוהות. בעידן שבו הכול נראה, גלוי ופתוח, עדיין, לפחות בבית, אנחנו רוצים להגן על הפרטיות שלנו ועל תחושת הביטחון האישי שלנו.

חומות הן לא הפתרון היחיד לעניין הזה, כמובן. גדר חיה טובה וצפופה יכולה לספק לכם מענה לא רע בכל מה שקשור בפרטיות שלכם. מערכות אבטחה שונות כמו מצלמות, אזעקות ועוד, יכולות להרתיע פורצים או סתם סקרנים ולהרחיק אותם מלהסתובב ליד הבית שלכם.

מצלמות אבטחה בראשון לציון מוצאים רק באתר B144

ובכל זאת – גדר ושער מתכת הם הפתרונות הטובים ביותר

גדר מתכת ניתן היום לקבל במגוון צורות, צבעים ובעיצוב שיתאים במדויק לבית. ככלל, גדרות מסוג זה מהוות פתרונות מצוינים, קלים להתקנה ותחזוקה. היות ואלומיניום אינו מחליד, הן עמידות לאורך שנים רבות בכל תנאי מזג אוויר.

מבחינת עיצוב, לבתים מודרניים, שמעוצבים בעיצוב יחסית מינימליסטי, תתאים לדוגמא גדר בצבעי אפור שמבוססת על פסים לרוחב או לאורך. לעיצוב קלאסי יותר של הבית תתאים גדר עם עיטור כלשהו, כמו גדר 'הדסים' או דומה לה. גווני האפור והלבן משתלבים בכל סביבה, וכך מתאימות גדרות אלה לכל שכונה עירונית. בנוסף, אפשר לקבל את גדרות המתכת כמעט בכל גובה, ובצורה כזו ניתן להתקין אותן גם על חומות קיימות, כתוספת להגבהה, או להתבסס רק עליהן.

גם שערי מתכת הם פתרון טוב לצורך לשמור על פרטיות ועל הגנה ובטחון אישי. שערים אלה משתלבים כמובן בגדרות מתכת, אבל אפשר לשלב אותם גם אם אתם בונים או מקימים חומה בנויה ומטויחת. אפשר לשלב בהם מנעולי מפתח סטנדרטיים או מנעולים מודרניים כגון מנעולי טביעת אצבע, קוד וכדומה.

האם אפשר לשלב גדרות מתכת בגדרות חיות?

 

בוודאי שניתן, ואפילו כדאי.
במרבית המקרים מתקינים את גדר המתכת כלפי חוץ, ומצידה הפנימי שותלים צמחייה שיוצרת במשך הזמן גדר חיה. כך מתקבל מראה חי וירוק או פורח כלפי פנים, ומראה אחיד, שלא צריך תחזוקה או גיזום, כלפי חוץ. כמו כן, השילוב של גדר מתכת עם גדר חיה הוא שילוב ופתרון מצוין לבתים חדשים: הוא מעניק הגנה ופרטיות לדיירי הבית גם במשך הזמן שדרוש לצמחים לגדול ולגדר החיה לקבל עובי ו'סמיכות'.

Call Now Button
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן