פורת מתכות גדרות אלומיניום

חייגו עכשיו:
08-6754561

כל בעל בית שקנה את דירתו אשר כוללת גם גינה, מרגיש מחויב לטפח אותה, אחרת היא לא תיראה מטופחת ויוקרתית. חשבתם פעם להגיע לדירה עם גינה מוזנחת? הגינה היא בדרך כלל המקום הראשי לאירוח אורחים במזג אוויר טוב. על מנת שהגינה תהיה זמינה לאורחים ולתושבי הדירה, ריכזנו במאמר זה 3 שיטות לעיצוב גינה ייחודית.

טיפוח הדשא

כל גינה מגיעה עם דשא, זהו המרכיב הקלאסי לכל גינה. במידה והדשא שלכם הוא דשא צומח, תדאגו לטפל ולקצץ אותו אחת לחודש לפחות. כל דשא שצומח יתר על המידה, מזמין אליו מזיקים רבים, ואף נחשים. כדי לשמור על מראה נאה של הדשא – דאגו לגזום אותו בעזרת מכסחה, גרפו את הדשא הקצוץ עם מגרפה ולגרוף עוד לכלוך שהצטבר על הדשא. על מנת שהדשא לא יתייבש, השקו אותו אחת לשבוע לפחות. במידה ויש לכם דשא סינטטי, השתמשו במטאטא רחוב, או במגרפה על מנת לגרוף את הלכלוך שהצטבר על הדשא. דרך נוספת היא לשטוף אותו.

חפצי נוי לגינה

לאחר טיפוח הדשא, ניתן להוסיף גם חפצי נוי לגינה, שכוללים מזרקות, גמדי גינה, אבנים נחמדות שמשתלבות עם הדשא, ועוד. שלבו את חפצי הנוי על מנת ליצור חיים בגינה בנוסף לדשא הרגיל שיש.

רהיטי גינה

לאחר שהדשא מטופח, ואחרי שהוספתם חפצי נוי לגינה, תוכלו לשלב בריכה גדולה, או טרמפולינה, תלוי בגודל הגינה. אלה הם דברים שמשתלבים מצוין בקיץ ומעבירים לילדים את הזמן בצורה טובה. בנוסף, הם יכולים לקרוא לחבריהם על מנת שיוכלו לשחק ביחד בגינה המטופחת החדשה. כמו כן, תוכלו להוסיף כיסאות ושולחן לגינה, על מנת שתוכלו לארח עוד אנשים בגינתכם, הרי שזהו מקום רגוע שמביא מצב רוח טוב לכולם, וכמו כן שקט משאר הסביבה.

לחצו כאן לפרטים נוספים על גדר

Call Now Button
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן