יתרונות האלומיניום כחומר לשימוש בעיצוב הבית

גדרות ותריסים חשמליים אשר עשויים מאלומיניום נראים בכל הבתים החדשים, בדירות שעברו שיפוץ מאסיבי או מתיחה של עיצוב פנים מודרני בשנים האחרונות. זהו מוצר ביתי מצוין ואיכותי אשר מקל מאד על בני הבית בכל הנושא של עמידות בתנאי מזג האוויר,הבלאי הנמוך וגם הקונסטרוקציה הפשוטה. גדרות קבועים או סגירת ופתיחת התריסים לפי הצורך היום יומי – עדיף שיהיו מאלומניום.

יתרונות של האלומיניום

היתרונות הרבים של חומר האלומיניום הוביל אותו להיות החומר העיקרי שממנו מייצרים את התריסים כמו לדוגמה:

  • עמידותו של החומר בכל תנאי מזג האוויר, הן השמש היוקדת בקיץ והן הגשמים והרוחות הסוערות בחורף.
  • חומר קל לעיבוד, אפשר לחתוך אותו בכל מידה וגודל באמצעות מכונות חיתוך CNC אשר פועלות באמצעות לייזר בטכנולוגיות חדשניות ומתקדמות.
  • למרות כל יתרונותיו, מדובר בחומר שנמכר במחיר זול יחסית.
  • הגוונים שבהם נצבעים הפרופילים נותרים לאורך שנים רבות, הם אינם דוהים.
  • האלומיניום אינו מעלה חלודה ואינו מעלה קורוזיה, גם בתריסים שממוקמים בדירות אשר סמוכות לחוף הים.

הזמנה של תריסים חשמליים

תריסים חשמליים אפשר להזמין בכל מידה. איש המקצוע מודד באופן מדויק את מידות האורך, הרוחב והגובה ובהתאם לכך מייצרים במפעל את התריסים הנדרשים. התקנת התריסים כרוכה בשילוב של עבודות פחחות, מכניקה, מסגרות וחשמל כדי שהתוצאה תהיה מושלמת.

המטרה היא ליצור נוחות מרבית עבור בני הבית כאשר בלחיצה על כפתור, התריס עולה או יורד על פי הצורך. אופציה נוספת היא לשלב את פתיחתם וסגירתם של התריסים החשמליים בתוך המכלול של הבית החכם. באופציה זו אפשר לתאם שעות קבועות בכל יום שבהן התריסים יפתחו וייסגרו כמו לדוגמה בשעה מסוימת בבוקר כל התריסים יורמו כלפי מעלה ובשעה מסוימת בערב כל התריסים יוגפו.

תיקון של תריסים חשמליים

לאור העמידות של החומר וההתקנה המקצועית, ברוב המקרים הלקוחות נהנים מהתריסים החשמליים ואין תקלות. אך קורה לעיתים רחוקות שיש תקלות ובמקרים הללו עדיף לא לתקן לבד אלא לקרוא לאיש מקצוע מיומן אשר מבצע תיקון תריסים חשמליים באופן מקצועי.

קיימת חשיבות רבה לביצוע על ידי איש מקצוע מנוסה כיוון שהפעולה של התריסים הללו מורכבת מכמה וכמה מנגנונים, הן חשמליים והן מכניים ויש לבדוק לעומק מהי התקלה ומהי הדרך הנכונה כדי להחזיר את המצב לקדמותו. מי שאינו בקיא בכך עלול ליצור נזקים לאור חוסר הידע שלו ולכן עדיף להימנע מכך. לאחר ביצוע התיקון קיימת סבירות גבוהה שבני הבית ימשיכו ליהנות מהתריסים.

ייעוץ חינם עבור גדרות אלומיניום

עיצוב הבית
עיצוב הבית עם גדר אלומיניום

האבולוציה של עיצוב הבית: אימוץ אלומיניום בחיי היוקרה שלכם בעולם ההולך ומתפתח של אדריכלות ועיצוב הבית, שילוב חומרים חדשניים ממלא תפקיד מרכזי בעיצוב האסתטיקה והפונקציונליות

כלי נגישות

Powered by - Wemake