מדוע גדרות אלומיניום עמידים יותר?

היום הרשויות המקומיות מחייבות אותנו על מנת לקבל טופס 4 להציג בתכניות הבית גם את הגדר. בשנים עברו החוק לא היה קיים ואנשים יכלו לבנות את ביתם מבלי להראות היכן הגדר תמוקם וממה היא תהיה עשויה. במאמר זה נסקור את השאלה: מדוע גדרות אלומיניום עמידים יותר? ולמה אנשים בוחרים להתקין גדר אלומיניום בחצר ביתם.

חובתנו לרשויות המקומיות להראות על גבי התכניות את הגדר שאנחנו נתקין בחצר ביתנו על מנת לקבל טופס 4. אנחנו יכולים לבחור בין גדר אלומיניום, גדר מעץ או גדר פלדה ובכל זאת רבים בוחרים בגדר אלומיניום לרוב. מה גורם להם לבחור דווקא בה ולמה האחרות הן אופציות פחות פופולריות?

גדר אלומיניום לעומת האחרות

גדר אלומיניום מצריכה מבעליה תחזוקה מאוד פשוטה, באופן עקרוני האלומיניום מגיע מגלוון ככה שאינו מקבל חלודה, החומר זול יחסית בשוק ולכן מחירי גדרות האלומיניום נמוכים משמעותית מהאחרות והתקנתה מאוד קלה ולא מצריכה כלי עבודה מיוחדים.

גדר עץ לעומתה מצרך תחזוקה די אינטנסיבית, אחת לשנה – שנתיים עליכם לצבוע את הגדר, העץ יכול להיות יקר יותר מהאלומיניום ולאחר מספר שנים העץ נחלש וניזוק מה שמצריך החלפת הגדר כולה. גדרות עץ הן הרבה פחות פופולריות ורבים בכלל לא חושבים על האופציה הזו.

גדר פלדה היא חזקה מאוד, מצריכה ביטון לאדמה ולפעמים גם כלים נוספים כדי להרים את המשקל הכבד תלוי בגודל הגדר. הפלדה הינה היקרה ביותר מביון החלופות השונות ולכן מרבית האנשים יורדים מהרעיון לאחר שמקבלים הצעת מחיר מאיש מקצוע.

גדרות אלומיניום מעניקים לכם את החוזק של הפלדה ואת המראה שאתם רוצים אפילו מראה של עץ תלוי בדוגמא שאתם בוחרים. ישנם מקומות שניתן להטביע על האלומיניום את דוגמת העץ כך שאתם מקבלים מראה של עץ מחומר חזק כמו האלומיניום.

לפני שאתם מזמינים גדר לחצר ביתכם מומלץ להתרשם ממבחר גדרות אלומיניום עמידים שיש אצלנו בחברת פורת מתכות – porat-metal.co.il. אתם מוזמנים להתרשם באתר מהדגמים השונים ואם יש לכם שאלות אתם מוזמנים ליצור קשר או להשאיר פרטים ונציג יחזור לאליכם בהקדם.

ייעוץ חינם עבור גדרות אלומיניום

עיצוב הבית
עיצוב הבית עם גדר אלומיניום

האבולוציה של עיצוב הבית: אימוץ אלומיניום בחיי היוקרה שלכם בעולם ההולך ומתפתח של אדריכלות ועיצוב הבית, שילוב חומרים חדשניים ממלא תפקיד מרכזי בעיצוב האסתטיקה והפונקציונליות

כלי נגישות

Powered by - Wemake