6 טיפים שיהפכו את החצר שלכם למקום בילוי מושלם

אין ספק שהחצר או הגינה דורשים מאיתנו התעסקות וגם לא מעט תחזוקה. למרות זאת, אנחנו לא נרתע מזה, שכן אנו לא נרצה לוותר לעולם על מה שיכול להוות עבורנו פינה מושלמת לאירוח, לבילוי משפחתי, למשחק עבור הילדים וכו'.

אז על מנת שהחצר שלנו תהיה מקום המפלט המושלם, נמליץ לכם על מספר טיפים שיעזרו לכם להשיג את המטרה בהצלחה גדולה. מוכנים? אנחנו מתחילים!

טיפ מס' 1 – יוצרים מרחבי פעילות בחצר

נסו לחלק את החצר לכל מיני מרחבים. מרחב אחד יוגדר כגינת ירק, מרחב שני יוגדר כפינת ישיבה ומרחב שלישי יוגדר כאזור המשחק של הילדים. אם יש לכם רעיונות נוספים למרחבים, אתם יכולים כמובן ליישם אותם.

טיפ מס' 2 – אף חצר לא תהיה מושלמת בלי פינה עם צל

תסכימו איתנו שזה בלתי אפשר לשבת בחוץ, כשיש שמש ישירה. אנחנו גם נסבול וגם נשרף מקרני השמש. על כן, יש להשתמש בכל מיני אלמנטים שיכולים להיות פתרונות הצללה נהדרים. לדוגמה, ציליה, שמשיה ופרגולה. אם תבחרו להתקין פרגולה, היא לא רק תוסיף לעיצוב החצר, אלא גם תעניק לכם צל גדול ונעים. את הפרגולה, תוכלו להזמין בגודל שתרצו וכמו כן בכל עיצוב ובכל צורה. על מנת לשמור על הפרגולה ולתת לה קירוי מתאים שיהיה עמיד בפני גשם ושמש, ניתן להתקין סנטף. הוא מגיע שקוף או אטום כמעט לחלוטין והוא עמיד מאוד בפני תנאי מזג האוויר.

טיפ מס' 3 – לצור תחושת פרטיות

אתם רוצים להרגיש בחוץ כמו שאתם מרגישים בתוך הבית ועל כן מומלץ להתקין גדר אלומניום וכך לצור פרטיות וגם להגן על השטח הפרטי שלכם. גדר אפשר להזמין במגוון של גדלים, צורות וצבעים.

טיפ מס' 4 – פינת בישול מאובזרת

אין ספק שהחצר היא המקום המושלם ביותר לאירוח. על כן, אפשר לקחת את אחד המרחבים בחצר ולייעד אותם לפינת בישול שתהיה מאובזרת במטבח מוכן עם כיור, ארונות ותנור או שאפשר גם להציב טאבון ופינת מנגל מאובזרת. הכל תלוי בבחירה שלכם וכמו כן במקום שיש לכם בחצר.

טיפ מספר 5 – הגינה שלכם צריכה להיות מטופחת

מומלץ להשקיע בערוגת פרחים, ערוגת ירקות, עצי פרי וכו'. אפשר גם להתקין דשא סינטטי או דשא רגיל. קחו בחשבון שעליכם לתחזק את הגינה או שעליכם למצוא גנן שיגיע לתחזק אותה על בסיס קבוע.

טיפ מס' 6 – להשקיע בריהוט גינה איכותי

קודם לכן, אמרנו שאחד המרחבים בחצר צריך לשמש כפינת ישיבה. על כן, ניתן לצור אחת כזאת באמצעות רכישה של רהיטי ראטן מעוצבים וכמו כן כריות נוחות.

שורה תחתונה

אם תבחרו ליישם את כל הטיפים שהוזכרו לעיל, אתם כבר תראו בעצמכם שהחצר שלכם תהפוך למקום נעים ומזמין.

ייעוץ חינם עבור גדרות אלומיניום

עיצוב הבית
עיצוב הבית עם גדר אלומיניום

האבולוציה של עיצוב הבית: אימוץ אלומיניום בחיי היוקרה שלכם בעולם ההולך ומתפתח של אדריכלות ועיצוב הבית, שילוב חומרים חדשניים ממלא תפקיד מרכזי בעיצוב האסתטיקה והפונקציונליות

כלי נגישות

Powered by - Wemake