יתרונות האלומיניום עבור הלקוח הפרטי

אז מהם היתרונות של אלומיניום ללקוח הפרטי? אלומיניום הוא אחד מחומרי הגלם הפופולאריים ביותר בעולם, אבל דווקא לקוחות פרטיים לא תמיד מודעים ליתרונות שלו.

בנוסף, חשוב להתייעץ עם בעלי מקצוע לגבי השוואה בין סוגים שונים של מוצרי אלומיניום ובמידת הצורך לתאם הרכבה עצמית כדי לחסוך בהוצאות

יתרונות האלומיניום

אלומיניום הוא סוג של מתכת שעמידה בפני שיתוך וקורוזיה. בטווח הקצר, זה אומר שניתן ליהנות מהיתרונות של אלומיניום בתור חומר גלם מתכתי. המראה המודרני של אלומיניום מתכתב עם הצרכים של בעלי דירות, בתים פרטיים ומעצבי פנים והוא מוכיח את עצמו גם בחלל החוץ. בגלל העמידות בפני שחיקה וקורוזיה, אין שום בעיה לשלב את יתרונות האלומיניום בבניית פרגולות, גדרות, שערים ועוד.

עוד יתרון של אלומיניום הוא משקל נמוך. למרות עמידות גבוהה ומוכחת, קל מאוד להניע ולשנע את האלומיניום ממקום למקום. זה כמובן מקל על בעלי המקצוע שמבצעים עבודות אלומיניום, אבל בא לידי ביטוי גם במחירים נוחים יותר עבור הלקוחות הפרטיים. אז מבחינת כל אחד ואחת מאיתנו, המשמעות היא חיסכון מיידי בהוצאות – בלי להתפשר על איכות ועמידות חומרי הגלם. 

אלומיניום מסביב לבית

המקום שבו אפשר לראות בצורה הכי טובה את יתרונות האלומיניום עבור הלקוח הפרטי הוא מסביב לבית. הנה לדוגמא כמה יישומי אלומיניום פופולאריים ומה שעומד מאחוריהם:

א. פרגולה – אלומיניום החליף את העץ בתור חומר הגלם הנפוץ ביותר לבניית פרגולות. קל לבצע התאמת פרגולות ואף לעשות סגירת פרגולה בזכוכית ולתכנן אותן לפי מידות מדויקות בלי לסבול מחלודה, לא צריך לתחזק אותן בצורה מיוחדת ואין שום סיכוי לראות את פגעי הזמן גם אחרי שנים רבות של חשיפה ישירה לפגעי האקלים ומזג האוויר.

ב. גדרות – אי אפשר לדבר על אלומיניום בלי להזכיר את הגדר. כאן הוא מתגלה בתור חומר גלם שלא רק נראה נהדר והמחיר שלו אטרקטיבי, אלא גם מגן מפני חדירת גורמים עוינים ומייצר תחושת ביטחון אישי ברמה הגבוהה ביותר. תודות ליתרונות הללו, האלומיניום הוא חלק בלתי נפרד מסביבת הבתים הפרטיים. בנוסף, אפשר להזמין גדרות אלומיניום להרכבה עצמית קלילה ואף לחסוך בהוצאות.

ג. שערים – הרבה אנשים מבינים כיום את החשיבות של שימוש באלומיניום לצורך בניית שערים. מלבד בתים פרטיים עם חניה פרטית, שערי אלומיניום מייצרים תחושת ביטחון גם במקומות הומי אדם, בבתי עסק ובמוסדות ציבור. 

פרופילים מאלומיניום

לשם השוואה, בעלי מקצוע מסתכלים בעיקר על הפרופילים שמיוצרים מאלומיניום כדי להעריך את היתרונות שלו בתור חומר גלם. אצל בעלי מקצוע, האלומיניום משחק תפקיד חשוב בבניית פרופילים כי הוא אמין, נוח, עמיד, קל ועמיד בפני שיתוך. אבל אצל לקוחות פרטיים, היכולת לשלב בין פרגולות או גדרות אלומיניום לבית היא השקעה משתלמת: האלומיניום משביח את ערך הנכס ומשדרג את חלל החוץ לשנים רבות. 

הדוגמא הכי טובה לשילוב של הפרופילים שעשויים אלומיניום גם מחוץ לבית היא החלון הבלגי. עד לפני מספר שנים רק בודדים היו יכולים להרשות לעצמם לשלב פרופיל אלומיניום בחלון בלגי מרשים, אבל כיום האפשרות זמינה גם בתקציב נגיש. בשביל לנצל את היתרונות של פרופיל בלגי, מתייעצים עם בעלי מקצוע לגבי הבדלים בין סוגים שונים של אלומיניום ואז מתכננים בצורה מדויקת את המידות והמפתח.

לסיכום, לאלומיניום יש יתרונות רבים גם עבור הלקוחות הפרטיים. בשביל ליהנות מהיתרונות האלה, אפשר לבחור את האלומיניום כחומר גלם מרכזי עבור בניית פרגולות, גדרות ושערים. כמו כן, האלומיניום נוח להרכבה עצמית והוא פופולארי גם בתכנון מפתחים עם פרופיל בלגי אקסקלוסיבי. 

ייעוץ חינם עבור גדרות אלומיניום

עיצוב הבית
עיצוב הבית עם גדר אלומיניום

האבולוציה של עיצוב הבית: אימוץ אלומיניום בחיי היוקרה שלכם בעולם ההולך ומתפתח של אדריכלות ועיצוב הבית, שילוב חומרים חדשניים ממלא תפקיד מרכזי בעיצוב האסתטיקה והפונקציונליות

כלי נגישות

Powered by - Wemake