התמונה להמחשה בלבד

עבודה בגובה – התקנת גדר גבוהה בעזרת פיגום אלומיניום

עבודה בגובה – התקנת גדר גבוהה בעזרת פיגום אלומיניום – החוק בישראל מחייב רישיון כדי לבצע כל עבודה בגובה של מעל 2 מטר.

אחרי שמציבים את הבטיחות מעל הכל, תרתי משמע, כל שנותר הוא לבחור את חומרי הגלם המתאימים על מנת לבנות פיגומים, גדרות ועוד. אז איך עושים את זה ועם מי אפשר להתייעץ? הנה כל התשובות

בטיחות מעל הכל

עבודה בגובה היא משימה שמחייבת רישיון מתאים. לא רבים יודעים את זה, אבל אסור לבצע עבודה מעל גובה של 2 מטר בלי להחזיק ברישיון רלוונטי. את הרישיון מקבלים רק אחרי תהליך ארוך יחסית של הסמכה, הכשרה ולימודים. כמו כן, תהליך ההסמכה כולל בתוכו צבירת ידע עיוני ומעשי שבו משתמשים לאחר מכן על מנת לבצע את העבודות בצורה בטיחותית.

המטרה של רישוי היא לאכוף הנחיה שלפיה צריך לשים את הבטיחות מעל הכל. זה נשמע מובן מאליו, אבל לא כל מי שאחראיים לדוגמא על התקנת גדר גבוהה גם מחזיקים ברישיון הרלוונטי. בנוסף, יכול להיות שנצטרך ליצור קשר עם חברה שיש לה את הרישיון לבצע עבודות בגובה גם בשביל פרויקטים חד פעמיים וגם לעבודות אחזקה קבועות ויום יומיות.

אחזקת מבנים

המקום שבו רואים הכי טוב את החשיבות של רישיון לעבודה בגובה הוא התחום של אחזקת מבנים. הנה למשל כמה עבודות אחזקה שדורשות רישיון כזה:

  1. ניקוי קירות חיצוניים – אחזקת מבני מגורים או בנייני משרדים מגלמת בתוכה גם שירותי ניקיון. אבל בעוד את הניקיון של החלק הפנימי אפשר לבצע עם צוות רגיל, בשביל לנקות את הקירות החיצוניים ובעיקר כדי להגיע לקומות הגבוהות צריכים להחזיק ברישיון לעבודות בגובה.
  2. חיפוי מבנים – חברת אחזקה אחראית על החיפוי החיצוני והיא צריכה לתקן אותו במקרה של נזק, התרופפות האריחים וכן הלאה. כדי לעשות את זה, מתאמים קודם השכרת פיגומים ניידים ואז נעזרים בהם כדי להגיע לאזור הרלוונטי. לאחר מכן, מבצעים התקנת גדר גבוהה סביב הפיגומים ומעלים את הציוד ואת הצוות כדי לבצע את החיפוי מחדש.
  3. איטום וטיפול ברטיבות – רטיבות עלולה לחדור למבנה ולגרום נזקים בלתי הפיכים לרכוש. בשביל למנוע את זה, אוטמים מבחוץ את המבנה ומשתמשים בצוות עם רישיון לעבודה בגובה כדי להגיע גם לגג ולקומות העליונות. 

גידור

דוגמא אחרת לחשיבות של רישיון מתאים רלוונטית אם רוצים לתאם פרויקטים של התקנת גדר גבוהה במוסדות ציבור. כאן גדר היא לא פריבילגיה או פתרון אסתטי בלבד, אלא האמצעי הכי יעיל למנוע הסגת גבול ולשמור על הזכות לביטחון של הציבור הרחב.

לבסוף, כדאי שגם פתרונות גידור גבוהים וגם פתרונות נמוכים על הקרקע יהיו בנויים מאלומיניום. לדגמים איכותיים של גדר אלומיניום יש הרבה יתרונות, כמו למשל עמידות בקורוזיה, משקל נמוך ומחיר משתלם.

ייעוץ חינם עבור גדרות אלומיניום

yes
גדרות אלומיניום לגינה
התמונה להמחשה בלבד

מדוע גדרות אלומיניום לגינה הן הבחירה הטובה ביותר?

בשנים האחרונות גבר הביקוש לגדרות אלומיניום עבור גינות וחצרות ברחבי ישראל, דבר אשר משקף מעבר לאפשרויות עמידות, מסוגננות וידידותיות יותר...
חוק הגדרות
התמונה להמחשה בלבד

חוק גדרות בין שכנים ובכלל- כל המידע שצריך לקבל

חוק גדרות בין שכנים – בניית גדר בין שני בתים – מה החוק אומר? בישראל, דיני גדרות בין שכנים הם היבט...
עיצוב הבית
התמונה להמחשה בלבד

עיצוב הבית עם גדר אלומיניום

האבולוציה של עיצוב הבית: אימוץ אלומיניום בחיי היוקרה שלכם בעולם ההולך ומתפתח של אדריכלות ועיצוב הבית, שילוב חומרים חדשניים ממלא...
עיצוב פנים
התמונה להמחשה בלבד

עיצוב פנים – נתונים שיכולים לעזור לכם בהחלטות

עיצוב פנים – קצת נתונים. ענף עיצוב הפנים בישראל היה עד למגמות וצמיחה בולטות. נכון לשנים האחרונות, השוק העולמי לשירותי...
גדרות לחצר בזול
התמונה להמחשה בלבד

גדרות לחצר בזול – הרעיונות הטובים ביותר לגדרות לגינה שמוסיפים נופך דקורטיבי

גדרות לחצר בזול – הרעיונות הטובים ביותר לגדרות לגינה שמוסיפים נופך דקורטיבי לחצר הידעתם שהגדר בגבולה הדרומי של ישראל, שהינה...
האם גדרות אלומיניום יכולות לעמוד בפני חלודה
התמונה להמחשה בלבד

האם גדרות אלומיניום יכולות לעמוד בפני חלודה? ניתוח מדעי

הבנת הקרב של האלומיניום נגד חלודה: ניתוח מדעי מקיף גדרות אלומיניום היו מזמן בחירה מועדפת עבור קבלנים ובעלי בתים רבים...
כלי נגישות

Powered by - Wemake